Son Eklenen Filmler:
Anasayfa » , , , , , , » Sevgililer Günü Katliamı Türkçe Dublaj Vk İzle

Sevgililer Günü Katliamı Türkçe Dublaj Vk İzle

{[['']]}
Sevgililer Günü Katliamı Türkçe Dublaj Vk İzle
Filmin etiketleri:Sevgililer Günü Katliamı Türkçe Dublaj izle – Tek Parça Full,Sevgililer Günü Katliamı izle,Sevgililer Günü Katliamı filmi izle,Sevgililer Günü Katliamı full izle,Sevgililer Günü Katliamı hd izle
Filmin IMDB Puanı: 5.5/10
Filmin Sinemalar Puanı:7.9/10
Filmin HDFilmsitesi Puanı: 7.0/10
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2009 – ABD
Gösterim Tarihi:13 Şubat 2009
Filmin Türü: Gerilim , Gizem , Korku , Romantik , Suç
Filmin Yönetmeni: Patrick Lussier

Filmin Senaristi: Todd Farmer
Başrol Oyuncuları:Jensen Ackles, Jaime King, Kerr Smith
Film Süresi: 101 dakika
Filmin Özeti:On yıl önce yaşanan bir trajedi Harmony (Uyum) kasabasını sonsuza dek değiştirmiştir. Deneyimsiz kömür madeni işçisi Tom Hanniger’ın tünellerde neden olduğu kaza beş adamın sıkışıp kalmasına ve sağ kurtulan tek kişi olan Harry Warden’ın da komaya girmesine neden olmuştur. Bunun tam bir yıl sonrasında, Sevgililer Günü’nde, Harry Warden uyanmış ve kazmayla 22 kişiyi hunharca katlettikten sonra kendisi de öldürülmüştür.
Tom Hanniger, on yıl sonra, Sevgililer Günü’nde kasabaya döndüğünde sebep olduğu ölümler hâlâ yakasını bırakmamıştır. Geçmişiyle barışmaya çalışan adam, eski kız arkadaşı Sarah için bitmemiş duygularıyla da boğuşmaktadır. Oysa Sarah Tom’un en iyi arkadaşı olan şerif Axel’la evlenmiştir. Ama bu gece, yıllar süren huzurdan sonra, Harmony’nin karanlık geçmişinden bir şey geri döner. Başında madenci kaskı, elinde kazma olan, durdurulamaz bir katil etrafta kol gezmektedir. Katilin ayak sesleri yaklaştıkça, Tom, Sarah ve Axel dehşetle fark ederler ki katil onları öldürmeye gelen Harry Warden olabilir. sevgililer günü katliamı full izle

Açıklama : IMDB Puanı: 5.5/10
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2009 – ABD
Gösterim Tarihi:13 Şubat 2009
Türü: Gerilim , Gizem , Korku , Romantik , Suç
Yönetmeni: Patrick Lussier
Senaristi: Todd Farmer
Başrol Oyuncuları:Jensen Ackles, Jaime King, Kerr Smith
Film Süresi: 101 dakika
Özeti:On yıl önce yaşanan bir trajedi Harmony (Uyum) kasabasını sonsuza dek değiştirmiştir. Deneyimsiz kömür madeni işçisi Tom Hanniger’ın tünellerde neden olduğu kaza beş adamın sıkışıp kalmasına ve sağ kurtulan tek kişi olan Harry Warden’ın da komaya girmesine neden olmuştur. Bunun tam bir yıl sonrasında, Sevgililer Günü’nde, Harry Warden uyanmış ve kazmayla 22 kişiyi hunharca katlettikten sonra kendisi de öldürülmüştür.
Tom Hanniger, on yıl sonra, Sevgililer Günü’nde kasabaya döndüğünde sebep olduğu ölümler hâlâ yakasını bırakmamıştır. Geçmişiyle barışmaya çalışan adam, eski kız arkadaşı Sarah için bitmemiş duygularıyla da boğuşmaktadır. Oysa Sarah Tom’un en iyi arkadaşı olan şerif Axel’la evlenmiştir. Ama bu gece, yıllar süren huzurdan sonra, Harmony’nin karanlık geçmişinden bir şey geri döner. Başında madenci kaskı, elinde kazma olan, durdurulamaz bir katil etrafta kol gezmektedir. Katilin ayak sesleri yaklaştıkça, Tom, Sarah ve Axel dehşetle fark ederler ki katil onları öldürmeye gelen Harry Warden olabilir.

  Film Hakkında Yorumlarınız Bizler İçin Önemlidir.
Paylaşımcı Olun :

Yorum Gönder

Orion Ukash


Dost

Ümit KÖSE kişisel Blog , wordpress , blogger , müzik , film , teknoloji yazıları ümit köse tarafından Site Ekle
 
Support : Ümit Film | Full HD İzle | Blogger Bilgi
Copyright © 2011. Ümit Film Vk - All Rights Reserved
Template Created by Published by Blogger Tema
Proudly powered by Blogger